Alkka92
Hunter
mykbewe
Daanusia
lukaseee

Wersja mobilna serwisu randkowego

Umów się na randkę – na dowolnym urządzeniu!

Jesteś w drodze? Nie musisz rezygnować z całej zabawy. Wersja mobilna portalu mylov.pl sprawi, że będziesz mógł umówić się na seks randki w dowolnym czasie i miejscu, na dowolnym urządzeniu. Z usług naszego serwisu możesz korzystać na komputerze, tablecie czy telefonie komórkowym, wszędzie tam, gdzie jesteś. Nie trać kontaktu – umówienie się na sex randki nigdy dotąd nie było aż tak łatwe! 

 

Jak wejść na wersję mobilną?

Wersja mobilna mylov.pl jest prosta w obsłudze. Aby w nią wejść, należy po prostu wpisać adres www.mylov.pl w oknie dowolnej przeglądarki na swym urządzeniu. Automatycznie dostosujemy nasz portal randkowy do twojego urządzenia. Gotowe? Teraz możesz się zarejestrować w serwisie lub, jeśli jesteś już naszym użytkownikiem, zalogować się, wpisując swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail i hasło. Po zalogowaniu nawigacja odbywa się poprzez dotknięcie przycisku z menu, w lewym górnym rogu ekranu. U góry znajdziesz też kilka wygodnych przycisków, umożliwiających łatwe wyszukiwanie, przeczytanie odebranych wiadomości, sprawdzenie, kto oglądał twój profil, zezwolenia na przeglądanie sekretnych zdjęć i inne funkcje.

                                                 

Wersja mobilna zapewni Ci korzystanie z najpopularniejszych funkcji naszego serwisu w przyjaznym dla twojego urządzenia formacie

  •        > Sprawdź odebrane wiadomości i wysyłaj własne
  •        > Sprawdź profile użytkowników
  •        > Obejrzyj zdjęcia
  •        > Sprawdź, kto oglądał twój profil
  •        > Zamieść zdjęcia bezpośrednio z twojego telefonu
  •        > Zamieść film
  •        > i wiele więcej!

 

Zachowanie poufności
Wersja mobilna naszego serwisu jest równie bezpieczna, co wersja regularnej. Ciesz się możliwościami serwisu randkowego – jest łatwy w obsłudze i godny zaufania.

 

 

 

zarejestruj się